בנייה ירוקה

מאות פרויקטים של ייעוץ
וליווי בבנייה ירוקה

חברת רטרופיט מתמחה בייעוץ וליווי תהליכי בנייה ירוקה לפי תקן 5281 לבנייה פרטית ולהתחדשות עירונית.

חברת רטרופיט ליוותה עשרות אלפי יחידות דיור במאות פרויקטים. כך, צברנו את הניסיון העשיר ביותר בתחום, ואנו יודעים לתת מענה מקצועי, מהיר ויעיל.

החברה נהנית מהסמכה כפולה, הן כיועצת והן כבודקת בתחום הבנייה הירוקה מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההסמכה הכפולה שלנו מבטיחה ללקוחות המשרד רמת דיוק ומקצועיות גבוהה ביותר, כמו גם יתרון ממשי מול מכוני הבדיקה, הודות לשפה המשותפת המוכרת לנו.
רטרופיט היא הבחירה הראשונה של חברות נדל”ן, משרדי אדריכלות וחברות ניהול ופיקוח בנייה, המחפשים את ליווי מקצועי – בעלויות משתלמות ללא תקלות ועיכובים.


התחדשות עירונית: בינוי חדש בלב מרקם אורבני קיים

התחדשות עירונית הינה המגמה הבולטת ביותר בעולם הנדל”ן של ישראל 2019. הסכמי הגג הקיימים והדחיפה הממשלתית לנושא, מעידים כי פניה של העיר הישנה עתידים להשתנות.
במסגרת הליכי תמ”א 38 ופינוי בינוי, מרכזי הערים הוותיקות, שמאופיינים בבנייני רכבת ישנים יהפכו  למתחמי מגורים מודרניים. ובדומה לכך, שולי העיר, הכוללים אזורי תעשייה ומסחר, משנים ייעודם והופכים למרקם עירוני מטרופוליני. 
בנוסף, יישום רעיון ההתחדשות העירונית נותן מענה לפגיעה בשטחים הירוקים המעטים שנותרו בישראל.
מראשית הקמתה, רטרופיט עוסקת בהתחדשות עירונית ומתמחה בפרויקטים מסוג זה. שיטת  העבודה שלנו פועלת לטובת זירוז הליך הרישוי והבטחת איכות ברמה הגבוהה ביותר לתהליכים של התחדשות עירונית – כל זאת תוך מזעור עלויות ככל שניתן.

מתחמי מגורים ומחיר למשתכן

משרדנו מנוסה בפרויקטים בקנה מידה גדול ומספק פתרונות בנושאים טכניים ותכנוניים בהתאמה אישית לכל פרויקט.

רטרופיט מאפשרת ליזמים לקבל אישור לתקן בדירוג של עד שני כוכבים, זאת ללא עלויות נוספות לפרויקט, מעבר לסטנדרט הבנייה המקובל כיום.

תקנה 101 לחוק התכנון והבנייה

עם המעבר של תחום התכנון בישראל לתהליכי הגשה מקוונים (אונליין) לפי תקנה 101 לחוק התכנון והבנייה, נוצר צורך של יזמים בעבודה עם משרדים היודעים לספק שירותים המותאמים לתקן זה.

רטרופיט, כחברה חדשנית הפועלת לפישוט הליכי הבנייה הירוקה בישראל, מספקת תהליך בקרה לתקן בנייה ירוקה המותאם במיוחד לשיטה המקוונת הנהוגה כיום.

אנו יודעים להתוות לכל צוות התכנון בפרויקט שיטת עבודה קלה ופשוטה המקדמת את הליכי הרישוי. שיטת העבודה שלנו כוללת בקרת איכות בכל תחומי התכנון כולל: אדריכלות, בידוד, חשמל, אינסטלציה, פיתוח ונוף .

קבלו הצעת מחיר

1. מלאו את הפרטים שלכם:
2. בחרו את השירות הרצוי:
3. העלו תכנית
4. כתבו פרטים נוספים: